Butik kreatywny Gumberry

Kupując bezpośrednio od twórcy kupujesz coś więcej niż tylko produkt - kupujesz godziny skupienia i prób, kupujesz dni, tygodnie i miesiące kreatywnej energii i momenty czystej radości. Nie kupujesz tylko rzeczy - kupujesz kawałek serca, część duszy, fragment czyjegoś życia. I co najważniejsze kupujesz twórcy więcej czasu, by mógł robić to, co kocha najbardziej!


Gumberry to działający od 2014 roku butik kreatywny oferujący wyselekcjonowane i limitowane serie plakatów dekoracyjnych do wnętrz. Wszystkie wzory to autorskie projekty absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu - Igi Gumowskiej i są przez nią ręcznie numerowane tuż przy sygnaturze Gumberry, w dolnym prawym rogu wydruku. 

Projekty są wykonane z dbałością o każdy szczegół i prezentują najlepsza jakość pod każdym względem. Bardzo duży wybór wzorów, sentencji i motywów sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nie ma na co czekać, zamów swój idealny plakat na ścianę i ciesz się najlepszym designem w swoim domu. Nie zapomnij także obdarować znajomych, którzy cenią nowoczesne wzornictwo. Zakupy z Gumberry są bezpieczne, sprawne i przyjemne. Realizujemy także nietypowe zamówienia - indywidualne projekty, osobiste motta, specjalne formaty. Uwielbiamy inspirować, dlatego zachęcamy Cię, do śledzenia naszych wpisów w mediach społecznościowych.

Polub @gumberrypl na FB Obserwuj @gumberrypl na Instagramie! Zainspiruj się z @gumberrypl na Pinterest!


Dla Gumberry ważne jest środowisko naturalne, dbamy o naturę i zależy nam na jej dobru. Dlatego do pakowania naszych produktów używamy ekologicznych taśm pakowych, kopert z kartonu typu kraft, który jest prosty w recyklingu, folii i tub kartonowych z odzysku (powtórnie wykorzystujemy gilzy po folii stretch). Może nie wyglądają najschludniej, ale cieszymy się, że zyskują nową rolę zanim trafią na makulaturę.


NAPISALI O NAS:

Dzieci są ważne

DOMOSFERA

DOBRA MAMA

DAWANDA Polska BLOG

LIVESNAPBLOG

magazyn WESTWING Polska

ELLE DECORATION

blog HOMEONTHEHILL i jeszcze TU

blog SCRAPERKA i jeszcze TU

AVANTEEN


Gumberry radzi jak dobrać odpowiednią oprawę. W jaki sposób skomponować galerię ścienną? Alternatywne i tanie sposoby na samodzielne oprawienie plakatu